MŠ TKALCOVSKÁ - KLÍČEK

Naše školka se nachází v ulici Tkalcovská, má plně obsazené 3 třídy a patří mezi klidnější, menší školky. Poloha, ve které se školka nachází je velmi příznivá. Nemáme totiž daleko ani za kulturou do centra města Trutnova, ani do přírody. Rádi chodíme na vycházky k řece Úpě, pozorujeme pejsky na cvičišti, nebo prozkoumáváme „lesík“ v Šestidomí a tvoříme z přírodnin, které nám lesík poskytuje.

Máme dvě suprově oddělené zahrady, kde se můžeme pořádně vyřádit a zakřičet, „upéct“ dobrůtky z písku, zdolávat různé průlezky a horolezeckou stěnu, projet se na odrážedle, koloběžce nebo kole, prostě zvyšovat svou tělesnou zdatnost. A moc se těšíme na horké letní dny, kdy se chodíme zchladit do našeho mlhoviště a přitom se krásně otužujeme.

Chceme být děti veselé a upřímné, umět dospělého pozdravit, o všechno poprosit a za všechno poděkovat. Ve školce si upečeme štrůdl, vánoční cukroví a koláčky. Při výletech se setkáme s ovečkami s jehňátky a včelařem, se kterým ochutnáme sladký med a nakoukneme i ke včeličkám do úlu.

Během celého školního roku tak chceme podporovat rozvoj osobnosti dítěte, jeho všestranný harmonický rozvoj a rozvíjet tak jeho přirozenou fantazii.

Klíček

Tkalcovská 542

541 01Trutnov

Odhlašování stravného