Kulíšek ve školce

Toto téma je v měsíci září zaměřeno především na adaptaci nově příchozích dětí ale i adaptaci dětí, které přicházejí po prázdninách.

Děti potřebují čas na přizpůsobení se novým situacím, proto nabízíme dětem činnosti a připravujeme jim takové podmínky, abychom jim adaptační proces, co nejvíce usnadnili.

VÍTÁME VÁS, KTEŘÍ JSTE SE K NÁM VRÁTILI PO PRÁZDNINÁCH,
VÍTÁME NAŠE NOVÉ „KULÍŠKY“ A TĚŠÍME SE NA SPOLEČNĚ PROŽITÉ CHVÍLE V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLCE V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE.

KOLEKTIV MŠ „KULÍŠEK“

MAMINKO A TATÍNKU…….
Přiveďte mě do školky a choďte si pro mě vždy včas, není mi příjemné být poslední.
Pokud nebudete stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.
Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.
Nedávejte mi potají do košíčku, do kapsičky ani s sebou do školky, žádné sladkosti, ve školce mají pro nás sladké svačinky, které jsou pro nás vhodné
Když budu mít narozeniny, můžete pro děti upéct něco dobrého, nebo donést nějaké ovoce, všichni to pak společně oslavíme a o dobrůtky se rozdělíme.
Čtěte pozorně informace na dveřích, abyste na nic důležitého nezapomněli.
Buďte upřímní a nezapomeňte paní učitelce sdělit všechny důležité věci nebo změny, které by měla vědět.
Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.

Kulíšek

Voletiny 128, Trutnov 3