INFORMACE PRO RODIČE - OPATŘENÍ S OHLEDEM NA ŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ COVID-19

V souladu s opatřením č. 4 Města Trutnov bude od úterý, 17.3. 2020 částečně uzavřena Mateřská škola Trutnov. V provozu bude pouze pracoviště MŠ Gorkého a Novodvorská, a jen pro děti ve věku od 3-6 let zaměstnanců vyjmenovaných ve vládním usnesení. Jedná se o tyto profese:

- bezpečnostní sbory

- obecní policie

- poskytovatelé zdravotnických služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví

- příslušníci ozbrojených sil

- zaměstnanci určené školky

Rodiče s výše  uvedenou profesí napíší v pondělí 16.3.2020 do 20.00 hodin na adresu ředitelství: reditelstvi@mstrutnov.cz tyto informace:

- jméno a příjmení dítěte, profesi rodiče, do jaké MŠ dochází, zda od úterý 17.3. nastoupí do MŠ Novodvorská nebo MŠ Gorkého.

Tím budete mít od úterý 17.3. zajištěno pro své dítě místo v jedné z těchto školek. Na obou pracovištích je provozní doba od 6.30 do 16.30 hodin.

Ostatní rodiče si mohou vyzvednout pro svého zaměstnavatele Žádost o ošetřovné v kanceláři vedoucích pracovišť na příslušné MŠ, kam jejich dítě dochází, a to dnes do konce pracovní doby MŠ a v úterý  17.3. od 8.00 do 12-00 hodin.

Bc. Vladimíra Priputenová

ředitelka mateřské školy Trutnov