HALLOWEEN V MŠ ČTYŘLÍSTEK

Srdečně Vás všechny zveme na společnou podzimní akci, která se uskuteční ve čtvrtek:

17.10.2019 v 16.15 hodin.

Program akce:

1. Společné setkání na zahradě MŠ  bude v 16.15 hodin. Budete si moci opéct své vuřty u společného ohně. K dispozici bude náš bufet pro případné občerstvení. Pořad bude koncipován tak trochu magicky a zajistí ho firma " BUBNOVÁNÍ V KRUHU".

2. Halloweenské provedení - spolupráce s rodiči- prosíme Vás o masky strašidel nebo duchů pro Vaše děti. Děti v nich budou moci dotvářet záhadnou atmosféru odpoledne. Prosíme Vás také o lampionky nebo různá světýlka i o vydlabané dýně se světýlky jakékoliv velikosti na výzdobu zahrad, později i interiéru tříd.

3. Stezka odvahy od 17.15 hodin. - Samostatná procházka dětí k čarodějnému pokladu, kde budou plnit zadaný úkol. Děti si cestu samy najdou podél světelné cestičky. Po zdolání úkolu budou odměněny dárečkem.

4. Halloweenský průvod v 18.00 hodin. - Rodiče se společně s dětmi  v maskách a s barevnými lampionky nebo rozsvícenými světýlky vydají na průvod po Zelené louce. Po společné procházce lze dojít až domů.

Cena programu je 60,- Kč.

Moc se na Vás těšíme.