Veselé Velikonoce

Milí Cipísci!

Už to bude měsíc, co jsme se neviděli.. Tak trošku asi od maminky a tatínka víte, proč jsme všichni doma a proč je to důležité. I to, že musíme nosit roušky je někdy pěkná otrava, že? Ale věříme, že to hravě zvládáte.Vždyť jste velcí Cipísci! Chodíte na procházku někam do přírody? Třeba do lesa? Jsou tak nádherné sluníčkové dny.. Jaro se zelená a voní.. a až zase půjdete, poznávejte spolu jarní kytičky, třeba i stromy a zvířátka budou mít teď na jaře mláďátka, říkejte si i ta.. jste šikovní, brzy se je naučíte :o) Moc prosíme rodiče, aby s předškoláky ve volné chvilce opakovali barvičky, zvířátka, tvary, držet správně pastelku, když si děti kreslí, prostě, co Vás napadne..moc děkujeme a věřte, že bychom to rády dělaly s dětmi též..

Děti, moc na Vás s Mirkou myslíme a těšíme se na Vás!!!

Pozdravujte rodiče, opatrujte se a buďte zdraví.

Mirka a Mirka