Sportovní olympiáda v Polsku

Kamienna Góra - sobota 3.6.2017

Odjezd za sportem do Polska je v 8.30 hodin vlastním autobusem od MŠ Čtyřlístek v Úpské ulici. Příjezd je plánován kolem 13.30 - 14.00 hodin. Olympiáda se koná v kryté sportovní hale v Kamiennej Górze.

Děti z Andílků a Dráčků budou reprezentovat Českou republiku. Na cestování do Polska musí mít pas nebo občanský průkaz. Závody trvají od 10.00 -12.00 hodin. Potom se děti přemístí do přátelské MŠ, kde bude připraveno pohoštění. S sebou děti potřebují sportovní oblečení a tenisky na přezutí do tělocvičny a velkou svačinu a pití. Na soutěžení budou mít naše trička s logem MŠ. Prosíme o závazné přihlášení svých dětí. Počet dětí je omezen na 16.

Ve středu 31.5. 2017 přineste dětem pasy, budeme jim pořizovat cestovní pojištění. Vrátíme Vám je v sobotu při příjezdu z Polska. Náklady spojené s výletem hradí Evropská Unie.

Rodiče jsou vítání. Pokud se chcete podívat na olympiádu, můžete přijet a fandit svým dětem.

Děkujeme a těšíme se.