Zaměření

Doplňující vzdělávací aktivity

OBLAST VÝUKY AJ v Mš - na třídě B probíhá vzdělávání v AJ 2x v dopoledních  hodinách za přítomnosti externího lektora, který pomáhá internímu pedagogovi – metodikovi proškolenému v rámci projektu OPVK. Český učitel realizuje české ŠVP PV a externí učitel mu asistuje s tím, že komunikuje s dětmi v angličtině.

BRUSLENÍ - kurz pro starší děti v podzimních měsících – zajišťuje Mš ve spolupráci se Zimním stadionemTrutnov.

ZÁKLADY LYŽOVÁNÍ – kurz probíhá v zimních měsících ve spolupráci s Lyžařskou školou .

PLAVÁNÍ – kurz 5 hodin výuky v bazénu v jarních měsících. Zajišťuje ve spolupráci s Mš, Plavecká škola DRAK.

KULTURA – programy divadelních společností, pohádky, výchovné koncerty v prostorách Mš. Návštěvy divadla, kina.

EKOLOGIE – spolupráce se Střediskem ekologické výchovy SEVER – výchovné programy pro děti. Vycházky do lesa a parku, výlety do ZOO, do přírody.

LOGOPEDIE – spolupráce s SPC Trutnov, logopedické šetření dětí na škole, spolupráce s rodiči – pomoc při zařazování dětí do logopedické třídy, práce logopedické asistentky na škole.