Dvacátý šestý srdíčkový úkol

Květen se stane měsícem děkování a připomenutím všech, kteří nám každodenně pomáhají a bez kterých by to vážně nešlo. Dvacátým šestým srdíčkovým úkolem je první květnové pondělí poděkovat všem našim zdravotníkům, záchranářům, lékařům, sestřičkám, sanitářům, prostě všem, kteří se starají a pečují o naše zdraví. DĚKUJEME VÁM. A jak jinak mi děti můžeme poděkovat, než zkusit namalovat obrázek nebo si zahrát na lékaře, záchranáře, zdravotní sestřičky a bratry a připomenout si, co potřebují ke svému povolání. Víte jaká telefonní čísla vytočit na pohotovost a záchranáře? Jak se teď musí chránit? Víte, co musíte každý den dělat vy? Až budu velký, chci být lékařem a pomáhat …už se těším, jak si budeme spolu ve školce na ně hrát Váš permoník Srdíčko.