Divadlo v MŠ: Sněhurka a sedm trpaslíků

Hudební pohádka "Sněhurka a sedm trpaslíků" - hudebně-výchovné interaktivní pohádka, ve které se děti naučí, jak vnímat krásu hudby. Malebný hudební doprovod pomůže dětem prožít děj mnohem hlouběji, působí pozitivně na jejich fantazii a rozvíjí hudební představivost. Klasický námět je přepracovaný pro vypravěče a dechový kvintet (flétna, hoboj, klarinet, lesní roh, fagot).
     Hudebníci se svými nástroji v průběhu pohádek přímo podílejí na ději. Jednotlivě nebo současně promlouvají k malým posluchačům poutavými mezihrami. Děti seznámí s novými nástroji, dostanou se do blízkého kontaktu s profesionálními hráči, naučí je písničku a za živého doprovodu všech nástrojů si ji všichni zazpívají. Na konci pohádky čeká všechny malé překvapení!