Sboreček "Barevné notičky"

Hudební aktivita zaměřená především na radost ze zpěvu. Pestrou nabídkou hudebně pohybových činností a her se budeme v průběhu školního roku snažit dětem přiblížit tak, abychom se naučili něco nového a stále nás to bavilo. Širokou nabídku doplníme například hrou na tradiční i ty méně známé rytmické nástoje, zpěvem za doprovodu klavíru, poslechovými i pohybovými aktivitami, seznamováním s hudebními nástroji a podobně. Pokusíme se vnímat hudbu všemi smysly i hledat melodie, rytmus v nás samotných i kolem nás. Děti si na sborečku vedou sešit, do kterého dostávají nové notičky a malé aktivitky na domů. Prosíme, noste sešity na dané termíny do školky. Sboreček zpívá každý sudý týden, vždy ve středu od 13:00 do 14:00 hod. Začínáme 4. 10. 2023.

Na nové zpěváčky se těší  ♪♫
Gabča Velebová & Terka Poláčková