Zaměření

Mezi naše zájmové činnosti patří:

Ekologie

Sbíráme víčka z PET láhví pro postižené děti a kaštany pro KRNAP. Spolupracujeme s ekologickými organizacemi jako je Sever Horní Maršov nebo místní Lesnická akademie. Třídíme odpad a tvoříme s odpadových materiálů.

Malý čtenář

Jsme zapojeni do celorepublikového projektu Celé Česko čte dětem. Jednou měsíčně naše děti navštěvují městskou knihovnu. Čteme denně půl hodiny z dětských knížek a vyprávíme si o tom. O četbě informujeme rodiče formou vývěsky v šatnách dětí.

Projekt ,, Babičko, dědečku, přečti nám pohádku."

Tento projekt vzniká v závislosti na propojování vztahů mezi jednotlivými generacemi naší společnosti. Nad četbou pohádkových příběhů se potkávají příslušníci nejmladší a nejstarší generace. Děti si při poslechu pohádek a příběhů rozvíjejí svou fantazii, budují si vztah ke slovu, k našemu jazyku a zvídavější si mohou s babičkou a dědečkem popovídat. Starší generaci jistě potěší veselé prostředí naší MŠ. Odměnou jim bude malý dárek a radost z milého setkání.

A jak na to? Můžete se přihlásit telefonicky - 499 816 354, mobil 737 224 541, na náš email nebo pomocí jednoduchého kontaktního formuláře, který naleznete na nástěnce u hlavních dveří v budově naší MŠ a v jednotlivých šatnách.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Angličtina

Děti mohou navštěvovat výuku angličtiny "Hravě a komunikativně" (4-6 hodin týdně). 

Vystupování na veřejnosti

Připravujeme kulturní vystoupení pro akce města jako je vítání občánků, zlaté svatby apod. 

Sport

Dětem nabízíme možnost přihlásit se na kurzy plavání, lyžování a bruslení.

 

 

Delf

Kurz bruslení pro předškoláky - od 6.10.2021  10 lekcí, každou středu 10.00 - 10.45 hod na zimním stadionu. Podrobné info na nástěnce v šatně jednotlivých tříd. 

INFORMACE PRO RODIČE -  prosíme rodiče aby do budovy naší MŠ vstupovali v respirátoru nebo chirurg.roušce a v budově se zdržovali pouze nezbytně nutnou dobu. V prostorách chodby je k dispozici desinfekce na ruce. Dále prosíme aby dítě do MŠ a z MŠ vodil pouze jeden člen rodiny. Dítě s rýmou, kašlem, respiračním onemocněním, horečkou, zažívacími problémy do MŠ nepatří!

 

 

 

Gorkého 289, Trutnov

499 816 354

gorkeho@mstrutnov.cz