Zaměření

Doplňující vzdělávací aktivity

OBLAST VÝUKY AJ v Mš - na třídě D ( třída předškoláků ) probíhá vzdělávání v AJ 1x v dopoledních  hodinách za přítomnosti externího lektora, který pomáhá internímu pedagogovi – metodikovi proškolenému v rámci projektu OPVK. Český učitel realizuje české ŠVP PV a externí učitel mu asistuje s tím, že komunikuje s dětmi v angličtině.

ZÁKLADY LYŽOVÁNÍ – kurz probíhá v zimních měsících ve spolupráci s Lyžařskou školou .

PLAVÁNÍ – kurz 5 a 10 hodin výuky v bazénu v jarních měsících. Zajišťuje ve spolupráci s Mš, Plavecká škola DRAK.

KULTURA – programy divadelních společností, pohádky, výchovné koncerty v prostorách Mš. Návštěvy divadla, kina.

EKOLOGIE – spolupráce se Střediskem ekologické výchovy SEVER – výchovné programy pro děti. Vycházky do lesa a parku, výlety do ZOO, do přírody.

LOGOPEDIE – spolupráce s SPC Trutnov, logopedické šetření dětí na škole, spolupráce s rodiči – pomoc při zařazování dětí do logopedické třídy, práce logopedické asistentky na škole.

OTUŽOVÁNÍ - Ve třídě předškoláků probíhá od října 2 x týdně otužování. Cvičení ve sportovním oblečení  venku na zahradě školky.

Pastelka

Komenského 485, Trutnov

zástupkyně ředitelky: 737 224 546

kuchyň, odhlašování obědů:

k.buresova@mstrutnov.cz

Video na podporu boje proti COVID 19 :

Certifikát Zdravá školní jídelna