Připravované akce

Proběhlé akce

8. 10. 2020

OVOCNÝ TÝDEN

Tento týden jsme si s dětmi užili Ovocný týden. Povídali jsme si ovoci, jaké máme druhy ovoce a jaké má ovoce pozitivní účinky na naše zdraví, zejména v současném podzimním čase. Ukazovali jsme si ovoce na obrázcích a řadu druhů jsme měli možnost si prohlédnout i ochutnat. V rámci Červeného dne, který se konal ve čtvrtek 8. října, jsme se všichni oblékli do červeného, stejně jako jablíčka na stromech, hráli jsme si, tancovali jsme, ale především jsme ochutnávali ovoce, které si děti přinesly z domova. V pátek 9. října jsme si pak z donesených jablíček upekli výborný jablečný koláč. Moc jsme si společně tento týden užili a zásluhu na tom mají i rodiče dětí, kterým tímto mockrát děkujeme za všechno donesené ovoce :)

24. 9. 2020

PLYŠÁČKOVÝ DEN

Ve čtvrtek 24.9. se v Zeleném klíčku konal PLYŠÁČKOVÝ DEN. Děti si do školky přinesly své oblíbené plyšáčky, se kterými jsme si společně hráli, zacvičili a zatancovali jsme si s nimi a nakonec jsme se všichni společně vyfotografovali.

10. 9. 2020

SLAVÍME NAROZENINY

V Zeleném klíčku jsme dnes oslavili narozeniny jednoho z našich kamarádů. Společně jsme oslavenci popřáli, zazpívali a zatancovali jsme si. Nakonec jsme si dali výborný "dortík", který všem moc chutnal. Už se moc těšíme na další narozeniny.

PRVNÍ DEN VE ŠKOLCE

V úterý 1. září jsme v Zeleném klíčku přivítali nové kamarády. Celý den jsme si spolu hráli, zpívali a poznávali prostředí naší školky.

Přivítání

VÍTÁME VÁS V NOVÉM  ŠKOLNÍM  ROCE 2020/2021 A TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI

Schůzka rodičů

V úterý 1.9.2020 Vás zveme na první schůzku naší třídy. Koná se od 15.00 hodin ve třídě Zelený klíček. Po ukončení schůzky si budete moci zakoupit čipy k otevírání dveří od školky. Cena za 1 ks 110,- Kč ( max. 2 čipy )