Vítejte ve třídě Zelený klíček

Koncepce Zeleného klíčku

V naší třídě máme nejmenší děti od 2,5 do 3,5 let. Maximální počet zapsaných dětí je 22, momentálně dochází do Zeleného klíčku 20 dětí, 10 chlapců a 10 dívek.

Vzdělávací program Zeleného klíčku se zaměřuje zejména na pozvolnou a přirozenou adaptaci dětí na prostředí mateřské školy. Děti se postupně seznamují s dalšími kamarády a s učitelkami, které je provází celým rokem. Také se postupně učí pravidla pobytu v MŠ, procvičují a zdokonalují se v sebeobsluze, hygieně a stolování. V rámci různých témat se také děti hravou formou seznamují se světem lidí, kultury a přírody. Jednotlivými tématy je letos provází kocour Modroočko.

Na Vaše děti se v Zeleném klíčku těší paní učitelky Hana Čepelková a Kamila Zemanová.