Připravované akce

Proběhlé akce

5. 12. 2019

Mikulášská nadílka

Ve čtvrtek 5. 12. 2019 k nám do školky přijde Mikuláš s čertem i andělem. Prosíme o příchod dětí v tento den nejdéle do 8 hodin. Děkujeme.

15. 11. 2019

HRA S DRÁČKY

Dětem byly nabízeny různé aktivity motivované veselým dráčkem:

- poslech pohádky: "Krtek a drak"

- výroba dráčka z papíru

- písnička o dráčku s pohybem

- básnička "Papírový dráček" , rytmizace slov

- porovnávání dráčků dle barev, velikosti

- počítání mašliček a procvičování barev

- omalovánky dráčků

- hudebně pohybová hra s pianem "Dráček letí"

8. 11. 2019

Koncert v MŠ

SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ                                                                                                      50,- Kč odečteme ze zálohy na akce

7. 11. 2019

Vánoční focení v MŠ

- podrobnější informace v šatně naší třídy                                                                                            - začínáme se fotit již v 8 hodin

25. 10. 2019

VÝSTAVA VLÁČKŮ

Vláčky mají děti moc rády, a tak jsme se šli na ně podívat. Děti vše na výstavě se zájmem pozorovaly a z výstavy se jim ani moc nechtělo. Nalákala je však jízda na vláčku venku v areálu, kam jsem byli pozváni.

24. 10. 2019

VÝLET DO DOLCŮ

Sluníčkový podzim nás nalákal vyjet si na výlet. S dětmi jsme si užili poklidnou přírodu v Dolcích okolo rybníku. Děti ve volném terénu překonávaly různé překážky, hledaly a poznávaly různé přírodniny. Závěrečná hra na dětském hříišti se jim též moc líbila.

15. 10. 2019

PODZIM JE TU

Krásný barevný podzim nám nabízí nejrůznější aktivity. S dětmi poznáváme přírodniny, sbíráme je na procházkách, ve školce si s nimi pak hrajeme a hlavně z nich tvoříme. Moc nás potěšili rodiče, že se do tvoření zapojili i s dětmi doma. Nápadité, krásné jejich výrobky nám nyní všem zdobí šatnu. Moc děkujeme za skvělou spolupráci :-).

25. 9. 2019

VÝLET DO DANČÍ OBORY

S dětmi jsme si zpestřili dopoledne návštěvou dančí obory. Počasí nám přálo a dětem se výlet moc líbil.

18. 9. 2019

MUZIKÁL TYGŘÍK PÉŤA

Do školky za námi přijelo divadlo. Muzikál děti zaujal a tygřík je pobavil.

4. 9. 2019

Třídní schůzka

Zveme všechny rodiče na první informativní schůzku ve středu v 15 hodin v 1. třídě.

Kytičky

Novodvorská 617, Trutnov