Připravované akce

4. 6. 2020

Fotografování třídy

4. 6. 2020

Ve čtvrtek budeme fotografovat společné foto třídy (za úhradu).
Akce proběhne od 9. 00 postupně od nejmenší třídy do oběda.
Prosíme všechny o účast
(děti, které nechodí, přiveďte pouze na fotografování - pokud máte zájem)
V případě hezkého počasí budeme společnou fotku fotit venku.
Pro podrobnější info volejte 731 512 634

Proběhlé akce

26. 2. 2020

KARNEVAL

Dopoledne plné veselí jsme si užili nejen u nás ve třídě, ale i s ostatními kamarády z celé školky.

10. 2. 2020

Jarní prázdniny

V týdnu 10. - 14. 2. 2020 bude ve školce provoz pouze ve dvou třídách z důvodu jarních prázdnin. Prosíme Vás, nahlaste nám docházku Vašeho dítěte. Děkujeme.

3. 2. 2020

Divadlo ve školce

Pohádka "Sněhurka" se dětem moc líbila.

24. 1. 2020

LEDEN - aktivity

Venku nám sice počasí zimu moc nepřipomíná, ale ve školce si o ní hodně povídáme a různými aktivitami se ji snažíme třeba přivolat :).

13. 1. 2020

Kaštany pro daňky

Milí rodiče, toto úterý si pan Trpák, majitel obory daňků, přijede do MŠ pro kaštany. Kdyby chtěl někdo přispět suchým pečivem, mrkví nebo jablíčky, učiňte tak do úterního rána. Děkujeme za spolupráci.

18. 12. 2019

VÁNOČNÍ POSEZENÍ S TVOŘENÍM

Milí rodiče,

srdečně Vás  všechny zveme na vánoční posezení s tvořením, ve středu 18. 12. 2019 v 15.00 v naší třídě. Prosíme, doneste nám ještě před setkáním samootevírací kompot nebo vlastní zavařeninu a dle Vašeho uvážení malou dobrotu :-). Na tvoření si přineste jedno větší jablko.

Děkujeme moc za spolupráci.

Těší se na Vás děti a učitelky Jitka a Blanka.

5. 12. 2019

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Ve školce nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Předvedly jsme jim náš oblíbený čertí taneček, a protože jsme všichni hodní, tak každý z nás dostal balíček s dobrotama.

15. 11. 2019

HRA S DRÁČKY

Dětem byly nabízeny různé aktivity motivované veselým dráčkem:

- poslech pohádky: "Krtek a drak"

- výroba dráčka z papíru

- písnička o dráčku s pohybem

- básnička "Papírový dráček" , rytmizace slov

- porovnávání dráčků dle barev, velikosti

- počítání mašliček a procvičování barev

- omalovánky dráčků

- hudebně pohybová hra s pianem "Dráček letí"

7. 11. 2019

Vánoční focení v MŠ

- podrobnější informace v šatně naší třídy                                                                                            - začínáme se fotit již v 8 hodin

25. 10. 2019

VÝSTAVA VLÁČKŮ

Vláčky mají děti moc rády, a tak jsme se šli na ně podívat. Děti vše na výstavě se zájmem pozorovaly a z výstavy se jim ani moc nechtělo. Nalákala je však jízda na vláčku venku v areálu, kam jsem byli pozváni.

24. 10. 2019

VÝLET DO DOLCŮ

Sluníčkový podzim nás nalákal vyjet si na výlet. S dětmi jsme si užili poklidnou přírodu v Dolcích okolo rybníku. Děti ve volném terénu překonávaly různé překážky, hledaly a poznávaly různé přírodniny. Závěrečná hra na dětském hříišti se jim též moc líbila.

15. 10. 2019

PODZIM JE TU

Krásný barevný podzim nám nabízí nejrůznější aktivity. S dětmi poznáváme přírodniny, sbíráme je na procházkách, ve školce si s nimi pak hrajeme a hlavně z nich tvoříme. Moc nás potěšili rodiče, že se do tvoření zapojili i s dětmi doma. Nápadité, krásné jejich výrobky nám nyní všem zdobí šatnu. Moc děkujeme za skvělou spolupráci :-).

25. 9. 2019

VÝLET DO DANČÍ OBORY

S dětmi jsme si zpestřili dopoledne návštěvou dančí obory. Počasí nám přálo a dětem se výlet moc líbil.

18. 9. 2019

MUZIKÁL TYGŘÍK PÉŤA

Do školky za námi přijelo divadlo. Muzikál děti zaujal a tygřík je pobavil.

4. 9. 2019

Třídní schůzka

Zveme všechny rodiče na první informativní schůzku ve středu v 15 hodin v 1. třídě.