Připravované akce

Proběhlé akce

31. 10. 2019

Hallowenský rej

Pár fotek ze skvělého Hallowenského dne. :-)

25. 10. 2019

Výlet Mš srdíčko

Lesní školka - páteční výlet do zahrady Mš srdíčko.

Přírodní zahrada: altán – přírodní učebna, tabule, hmyzí hotel, domky pro Slunéčka sedmitečná, napáječky pro ptáky, budky pro ptáky, krmítka pro ptáky, čmeláčí dům, ježčí pelíšek, hmatová stezka, vrbový tunel s vrbovou chýškou, geologický koutek (vzory hornin – hmat), bylinková zahrádka, ovocné keře, vřesoviště, kompostárna, ekotoaleta, ohniště a zvýšené záhony na pěstování různých druhů zeleniny.

22. 10. 2019

dynova cesta

Celým týdnem nás provázel náš "Dýňáček, kterému jsme vyrobili obydlí (dýňový domeček). Připravil pro nás na zahradě malé překvapení v podobě 6ti stanovišť.

Děkujeme i rodičům za krásné Dýňové kamarády, které přinášíte do třídy!!!!

3. 10. 2019

Návštěva zubní ordinace

Navštívili jsme zubní ordinaci, kde se nám moc líbilo a dozvěděli jsme se plno zajímavých informací. Děkujeme paní zubařce za možnost návštěvy a pestrý program, který nás moc bavil. :-)

30. 9. 2019

nivy

Návštěva nového hřiště.

30. 9. 2019

Lesní školka

Dne 13.9. jsme s dětmi opět navštívili nedaleký les, kde jsme sbírali přírodniny. Učili jsme se, jak se máme chovat v lese, být ohleduplní ke kamarádům i k přírodě.

17. 9. 2019

Výlet do dančí obory

Milí rodiče, dne 17.9. 2019 pojedeme na výlet do dančí obory podívat se a nakrmit daňky. Odjíždíme v 9:30 autobusem od MŠ. S sebou: Batoh, svačinku (ovoce, zeleninu...), dostatek pití, vhodné oblečení do přírody. Předpokládaný návrat do MŠ je kolem 12h na oběd. Prosíme rodiče o přinesení usušeného (tvrdého) pečiva (nebo i kaštany) pro daňky. Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit, Zdisa a Vendulka. :-)

15. 9. 2019

Lesní školka

Lesní školka. Plno aktivit, her a sbírání přirodních surovin. :-)

12. 9. 2019

Třídní schůzka

Srdečně Vás  zveme na informační schůzku pro rodiče ve 3. třídě, dne 12.9. od 15 hodin.

Zdisa a Vendulka

Kytičky