Připravované akce

Proběhlé akce

18. 1. 2019

Lyžařský kurz pátek

Poslední den, náročné sjezdařské podmínky, závodní slalom a vyhlášení nejrychlejších sjezdařů.

17. 1. 2019

Lyžařský kurz čtvrtek

Jezdíme, jezdíme, jezdíme.......... a trénujeme slalom na zítřejší závody.

Pro rodiče - ideální doba na návštěvu areálu a shlédnutí pokroků je 9.30-10.30, po deváté se rozjezdíme a kolem 10.45 už máme přestávku a zasloužené občerstvení. Když jsme na velkém kopci, nesvačíme v polovině lekce, ale až na konci, nechceme ztrácet čas přesunem :-)

16. 1. 2019

Lyžařský kurz středa

Dnešní lekce celá probíhala na velkém svahu a vleku poma. Všichni zvládají jezdit na vleku a sjíždět dolů.

Bylo to náročné, ale děti to zvládly. Velký obdiv pro dva začátečníky, kteří v pondělí stáli poprvé na lyžích.

15. 1. 2019

Lyžařský kurz úterý

Druhý den v plném nasazení. Rozcvička a pak spoustu legrace a pohybu. Všichni zvládají s úsměvem. Největší ohlas měla honička (baba) s instruktory, kdy děti pronásledovaly instruktory v celém areálu na lyžích - svah, koberec, lano, stromečkem do kopce a opakovat.

Začátečníci už umí sjet, zastavit, obloučky a využít oba vleky (koberec i provázek).

14. 1. 2019

Lyžařský kurz pondělí

Začínáme lyžovat, hurá.

První rozcvička, rozdělení do družstev a pak už velká práce. Jsme šikovná partička, většina pokročilých, ale i začátečníci se velmi snaží. Všichni ještě v úterý potrénujeme správné lyžařské dovednosti, hlavně postoj :-) a ve středu už postoupíme na velký svah (vlek poma).

Velká pochvala za první den.