Připravované akce

10. 11. 2021

Divadlo v MŠ

Děti zhlédnou ve středu dopoledne v MŠ pásmo pohádek, které jim zahraje "Maňáskové divadlo Šternberk".
Vybíráme 50,- Kč / 1 dítě.

Proběhlé akce

21. 10. 2021

Podzimní radovánky

Prosluněná podzimní dopoledne jsme prožili v lese. Pozorovali jsme houby, pavučiny, stavěli z přírodnin a také měli krásný výhled na okolí.

19. 10. 2021

Bruslení předškoláků

V úterý (  19. 10., 26. 10. ) a v pondělí ( 1. 11., 8. 11. a 15. 11. 2021 ) od 10:00 do 10:45 hodin proběhne na zimním stadiónu bruslení předškoláků.
Dítě bude potřebovat vhodné oblečení na bruslení, brusle, helmu, náhradní rukavice, malou svačinku a pití. Pokud nemá vaše dítě vlastní brusle, nahlaste, prosím, uč. na třídě velikost obuvi a na zimním stadiónu zajistíme jejich  bezplatné zapůjčení po dobu kurzu.

Platba proběhne bezhotovostní formou.

18. 10. 2021

Bramborové nápady

Děkujeme rodičům, kteří se zapojili se svými dětmi do podzimního tvoření z brambor. Všem se výstavka moc líbila.

15. 10. 2021

Máme rádi zeleninu

V první polovině října jsme využili téma "Zelenina" k procvičování jednoduchých početních úkonů, k určování barev, vůní a tvarů. Také jsme zeleninu ochutnali a udělali si zeleninové šťávy.

14. 10. 2021

Šnek Kulíšek

Již několik let máme u "Včelek" afrického šneka. Jmenuje se Kulíšek. Víme, že jeho nejoblíbenější potravou je čerstvá okurka a salát. Nedávno mu zachutnalo i jablíčko. A představte si, že se mu líbily i dvě pohádky, které jsme mu společně zahráli ( "Červená Karkulka" a "O veliké řepě" ).Při sběru kaštanů nás napadlo, že mu z nich a také z modelíny a listů vyrobíme spoustu šnečích kamarádů. A povedlo se. Kulíška máme všichni moc rádi a přejeme mu, aby se mu u nás pořád dařilo.

13. 10. 2021

Divadlo v MŠ

Ve středu dopoledne zhlédnou děti v MŠ představení DIVADLA U STARĚ HEREČKY s názvem  "Prostě žába".
Vybíráme 50,- Kč / 1 dítě.

9. 9. 2021

Rodičovská schůzka

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na rodičovskou schůzku, která se bude konat ve čtvrtek 9.9.2021 v 16h na třídě Berušek (1. vchod). Prosíme Vás všechny o účast, a pokud je to možné, tak bez přítomnosti dětí.

Rodiče nově přijatých dětí si budou moci vyzvednout oproti záloze čipy (1ks/130,-) již od 15:30h v kanceláři vedoucí MŠ.

Těšíme se na Vás

7. 9. 2021

Na dětském hřišti

Po dlouhé odmlce jsme se vydali na dětské hřiště. S novými kamarády jsme si tam užili dostatek pohybu na houpačkách, průlezkách a také na skluzavce.

6. 9. 2021

Prohlídka naší školky

Dnes jsme společně navštívili prostory naší školky a seznámili se s kamarády a personálem.