Připravované akce

Proběhlé akce

21. 1. 2021

Lednové radovánky

Už jsme tomu skoro nevěřili, že přijde opravdová zima a stalo se. Napadlo tolik sněhu, že jsme mohli stavět sněhuláky, hrát si na sněhu podle libosti, koulovat se a také dělat ze sněhu pokusy.

14. 1. 2021

Poděkování od seniorů

Dnes jsme dostali od seniorů z DS Lampertice poděkování za vánoční přáníčka. Poslali nám spoustu čerstvého ovoce.                                                                                                                                        Moc, moc děkujeme!

6. 1. 2021

K+M+B 2021

Od 4.1. do 6.1. jsme si u "Včelek" připomínali tradici, která se váže k svátku "Tří králů".
Vytvořili jsme si také tři královské koruny, podle nichž jsme poznávali počáteční písmena jmen králů, každý si vyrobil z papíru jejich tři postavičky a samozřejmě jsme si zpívali vánoční koledu "My tři králové". Moc nás potěšilo, když za námi přišli "Berušky" popřát vše dobré do nového roku 2021.

23. 12. 2020

Vánoční přání

Krásné Vánoce a úspěšný nový rok se samými pozitivními událostmi prožitými v tom nejlepším zdraví Vám všem přejí "Včelky".

15. 12. 2020

Vánoční nadílka

V úterý dopoledne se objevily pod naším vánočním stromečkem dárečky od Ježíška, kterému jsme za ně moc poděkovali. Než jsme si s nimi pohráli, připili jsme si na zdraví a připomněli si některé vánoční tradice ( pouštění lodiček, házení škrpálem - bačkůrkou, rozkrojení jablíčka, zpívání koled ).

7. 12. 2020

Čert, anděl a Mikuláš

Už jsme si letos mysleli, že na nás čert s andělem a Mikulášem zapomněli. Všichni tři nás v sobotu ve školce hledali, ale my jsme byli samozřejmě v tento den doma. A jaké na nás od nich v pondělí čekalo překvapení? Dopis, do kterého napsali, jak to všechno vymysleli a hlavně - pro každého u nás zanechali dáreček.

3. 12. 2020

První sníh

Užili jsme si i hry se sněhem na naší školní zahradě. Škoda, že jen tak krátkou chvíli. Za dva dny už sníh bohužel roztál.

30. 11. 2020

Adventní čas

Čekání na Ježíška je nekonečné. Aby nám to rychleji ubíhalo, měli jsme připravený adventní ponožkový kalendář s překvapením, který jsme vyprázdnili do 15. prosince, kdy nás čekala vánoční nadílka u "Včelek". Také jsme na začátku advetního času stihli ozdobit vánoční stromeček před naší školkou.

26. 11. 2020

Přáníčka pro seniory

V této zvláštní době jsme se rozhodli, že potěšíme naše seniory a to v DS Lampertice. Vyrobili jsme jim vánoční přáníčka, která babičkám a dědečkům udělají určitě radost nejen o Vánocích.

9. 10. 2020

Zimní fotografování

V pátek dopoledne proběhne fotografování dětí.
Prosíme rodiče, aby svému dítěti v tento den připravili a nechali v šatně slavnostnější oblečení.                            Děkujeme.
Podrobnější informace si můžete přečíst v šatně u "Včelek".

7. 10. 2020

Máme rádi zeleninu

Počátkem října jsme využili téma "Zelenina" k procvičování jednoduchých početních úkonů, k určování barev, vůní a tvarů. Také jsme si namalovali mrkvičku na záhonu.

25. 9. 2020

Šnek Kulíšek

Již rok a půl máme u "Včelek" kamaráda šneka. Jmenuje se Kulíšek. Jeho nejoblíbenější potravou je čerstvá okurka, listy čerstvého salátu nebo kedlubnové listí, vše mu pravidelně dopřáváme. Kulíšek se také rád koupe. Stále nám předvádí nové a nové šnečí kreace a my za to Kulíškovi děkujeme a přejeme, aby se mu u nás pořád líbilo.

8. 9. 2020

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů se bude konat ve třídě "Berušek" v úterý 8. 9. 2020 od 16:00 hodin.
Milí rodiče, jste všichni srdečně zváni.

3. 9. 2020

Prohlídka naší mš

Dnes dopoledne jsme společně navštívili prostory naší mš, pohráli jsme si na školní zahradě a seznámili se s novými kamarády.

1. 9. 2020

První den v mš

Podívejte se, jak jsme si užili 1. září u "Včelek".