Připravované akce

Proběhlé akce

21. 10. 2021

Keramika

Ve čtvrtek 21.10. v 9 hod.k nám do školky přijede pracovnice keramické dílny Bosorka z Jánských Lázní.Děti si ve spolupráci s ní budou moci vytvořit svícínek z hlíny ve tvaru listu,který si po vypálení  odnesou domů.Budeme vybírat 100 kč ,děkujeme a doufáme,že se nám vše podaří!!

11. 10. 2021

Podzimníčci

Milí rodiče,vyhlašujeme podzimní domácí tvoření rodičů a dětí třídy tygříků. Podzimní víla už čeká přede dveřmi u školky na skřítky PODZIMNÍČKY. Vyrobit je můžete z různých druhů přírodnin,zapojte svoji fantazii a tvořivost !Při procházce nasbírejte,  doma vytvořte a do školky přineste  do 8.10. ,těšíme se na vaše výrobky, uč.Ilona a Lucka

11. 10. 2021

divadlo

V pondělí 11.10. se mohou děti těšit na divadelní představení v Mš.Pohádka se jmenuje Domku,domečku!

Cenu upřesníme v průběhu týdne .

10. 10. 2021

Kurzy v Říjnu

Vážení rodiče,pro starší děti ze třídy tygříků(čili předškoláky)jsou domluveny plavecký kurz a bruslení.

Bruslení bude začínat 13.10. První lekce plavání proběhne 19.10. 2021

Podrobnější informace budou vyvěšeny v šatně třídy,kde se budou moci zájemci i zapsat.Případně se domluvíme na schůzce,nebo je možná osobní domluva  s paní učitelkou.

Věříme,že se letos kurzy i ostatní akce uskuteční!!!

8. 10. 2021

Zimní fotografování

Milí rodiče,v pátek  8.10.  v 8.30 hod. proběhne ve třídě tygříků zimní fotografování.

Fotografie - Portrét dítěte budou zhotoveny ve velikostech:2 krát 10-15 cm

2 krát 13-18 cm

1 krát 15-21 cm

Cena 260 kč

Děti prosím oblékněte do slavnostnějšího oblečení,k použítému pozadí se hodí...červená výrazně modrá,fialová,bílá,růžová,bleděmodrá....nehodí se hnědá a khaki!

Pokud budete chtít nechat své dítě vyfotit s kamarádem,kamarádkou,nahlaste požadavek paní učitelce ve třídě.  Cena fotografie 13-18cm  ...80 kč!

23. 9. 2021

Divadlo

Ve čtvrtek 23.9. budou moci děti zhlédnout v Mš divadelní představení MAUGLÍ !

Vybíráme 50 kč!

22. 9. 2021

Sovičky změna

Rodiče,vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí jsme změnili termín Setkání se Sovičkami v Mš.Nově se budeme na sovičky těšit ve středu 22.9. v 9.30 na školní zahradě.

16. 9. 2021

SOVIČKY

Ve středu 16.9. dopoledne nás čeká na zahradě Mš zajímavé setkání se" SOVIČKAMI".

Vybíráme 60kč!

15. 9. 2021

Den se skřítkem Srdíčkem

Červený den se skřítkem SRDÍČKEM,

si uděláme  ve středu 15.9.,budeme s dětmi a skřítky tvořit pravidla chování v naší třídě a k tomu bychom si mohli obléknout na sebe něco červeného!Pomozte prosím dětem a oblečení jim   do Mš připravte!!!!      Děkujeme Ilča a Lucka

9. 9. 2021

Třídní schůzka

Vážení rodiče,

zveme vás na třídní schůzku do třídy Tygříků,která se koná ve čtvrtek 9.9.2021 15.30 hod.Seznámíme vás s novým třídním plánem,třídními akcemi,(plavání,bruslení,divadla atd).,hygienickými opatřeními,organizačními pokyny,zkontrolujete evidenční listy a důležité údaje o dětech.Můžete si i vy pro nás připravit dotazy,nebo přání!!!

Přijďte prosím pokud možno bez dětí(v nutném případě budou na škol.zahradě s jinou třídou) a  do třídy s rouškou!

Děkujeme uč.Ilona a Lucka