Připravované akce

30. 10. 2020

UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče,

obdrželi jsme informaci, že ve třídách Tygříků a Klokánků byla potvrzena nákaza onemocněním COVID-19. Nyní čekáme na instrukce od hygienické stanice. Jakmile obdržíme nějaké pokyny, budeme Vás informovat.

Proběhlé akce

19. 10. 2020

Kaštany

Milí rodiče a děti,milovníci zvířat a vycházek do přírody.

Když na svých vycházkách do přírody nasbíráte kaštany,tak je můžete stejně jako v loňském roce, donést do školky.My je předáme panu myslivci a ten je donese zvířátkům do lesa.Zvířátka si na nich v zimě pochutnají.Pan myslivec pro děti uspořádá besedu o zvířátkách. Děkujeme!

6. 10. 2020

Bruslení

Rodiče a dětí,je zde pro vás informace o lekcích bruslení na tento podzim.Týká se předškoláků!

Bruslení pro třídu tygříků začíná v úterý 27.10. od 10 - 10.45 hod., nabídka je 5 lekcí za 250 kč.Brusle i doplňky musí mít děti vlastní!Přihlásit se můžete ve školce do 5.10.Platbu provedete převodem na účet bruslařské školy,před začátkem kurzu.Další info ve školce na nástěnce!

4. 10. 2020

draci

Milí rodiče,vyhlašujeme na podzimní dny" Domácí tvoření"vyrobte si doma s dětmi"Draky nejen papíráky":

Dráček nemusí létat a na výrobu můžete použít jakýkoliv materiál ,není dána ani velikost.At jsou veselí,nebo strašidelní,ale hlavně legrační.Těšíme se,až si vyzdobíme lodžii před třídou!  Vaše dráčky přineste do úterý 6.10. Děkujeme p.uč.Ilona a Lucka

2. 10. 2020

diamantová svatba

V pátek jsme se s pár dětmi zůčastnili diamantové svatby na radnici,kde jsme předvedli taneček na písen Moje milá plaví koně, básen Jak rosteme, písen Princezna ze mlejna  a jedna basen složená přímo na míru.

23. 9. 2020

poznáváme Trutnov

Poznáváme Trutnov - vycházka do parku na vyhlídku ,kde jsme našli draka a sochu Rybrcoula,

dále vycházka do města - Dračí ulička