Připravované akce

23. 10. 2024

Divadlo v MŠ

Rodiče, ve středu 23.10.2024 přijede do naší MŠ divadlo s pohádkou ,, O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE ". Divadlo bude hrazeno ze záloh na divadla !

Proběhlé akce

15. 10. 2024

FOTOGRAFOVÁNÍ

V úterý 15.10. proběhne ve školce fotografování. Bližší informace v naší šatně.

Kdo bude chtít společnou fotku se sourozencem, který je v jiné třídě, nahlaste ve školce p.učitelce.

2. 10. 2024

SEZNAMOVACÍ ODPOLEDNE

Milí rodiče,

zveme vás na SEZNAMOVACÍ ODPOLEDNE! V naší třídě Medvídků, ve středu 2.10. Děti vám budou moci ukázat, s čím si ve školce nejraději hrají a můžete si s dětmi vyrobit překvapení.

Zapište se na jeden z uvedených časů v šatně.

Budeme rádi za jakékoli donesené malé občerstvení. Můžete donést ve středu ráno (dáme do ledničky). Paní kuchařky nám připraví čaj.

Těšíme se na vás!

2. 10. 2024

JABLÍČKOVÉ PEČENÍ

Z donesených jablíček jsme si upekli jablíčkové rohlíčky

17. 9. 2024

DEN S KOSTKÁČKEM

V úterý si užijeme DEN S KOSTKÁČKEM.

Děti se seznámí s plyšákem Kostkáčkem, zahrajeme si s ním seznamovací hru a pustíme si DVD Jak se narodily Kostičky.

Děti si vyberou papírovou kostičku, vabarví si ji libovolnou pastelkou a postavíme z nich v šatně na mozaice hrad.

ZMĚNA : PŘESUNUTO NA ČTVRTEK !!!

11. 9. 2024

Třídní schůzka

Rodiče, zveme Vás na třídní schůzku, která proběhne v naší třídě medvídků 11.9.2024 od 15.30.

Těšíme - Lidka a Růža!