FOTBAL 2022

Tradiční fotbalový turnaj trutnovských mateřských škol, který pořádá MŠ Srdíčko a SK HSM, se odehrál v pátek na hřišti v Horním Starém Městě. Jednalo se již o 24 ročník a poprvé v historii se do turnaj zapojili i malí fotbalisté ze zahraničí – polských školek Lubawky a Krzeszówa. A právě děti z Krzeszówa ovládly letošní ročník.
Celkem se na hřišti utkalo devět týmů malých nadšených fotbalistů. Krásné počasí a úžasná atmosféra, kterou vytvořili diváci – malí fandové z mateřských školek a samozřejmě i rodiče, motivovala fotbalisty k neuvěřitelným výkonům.
Všechny děti byly odměněny a každý tým obdržel i pohár. Letos medaile zacinkaly na krku fotbalistů z mateřských školek Krzeszówa, Kulíška a Lubawky.
Tento rok oslavil významné životní jubileum 80 let jeden ze zakládajících členů této krásné sportovní akce pro děti a dlouholetý funkcionář SK HSM Milan Groh, jenž na turnaji obdržel pamětní plaketu. Jsme rádi, že jsme mu mohli právě tady a spolu s dětmi poděkovat za jeho celoživotní práci a nadšení pro sport. Velké díky patří také všem pedagogům a rodičům, kteří se dětem věnují a vedou je k lásce k pohybu, ale i organizátorům a rozhodčím, bez kterých by nebylo možné tuto akci uspořádat.