O nás

ZÁPIS DO MŠ SRDÍČKO - HORSKÁ 282, TRUTNOV

       

     Všechny potřebné informace k zápisu do mateřské školy na školní rok 2020/2021 najdete na centrálních webových stránkách MATEŘSKÉ ŠKOLY TRUTNOV, v sekci pro rodiče v přiložených souborech, stejně tak i na vývěsce MŠ SRDÍČKO. Výsledky zápisu pod přidělenými registračními čísly, budou zveřejněny dne 27. 5. 2020 na webové vývěsce a dveřích mateřské školy. Schůzka rodičů nově přijatých dětí se uskuteční 15. 6. 2020 od 16.00 hodin. 

                                                                     Mgr. Radomíra Viková  

_______________________________________________________________________________________________

SRDÍČKOVÁ HRA PERMONÍKA SRDÍČKA POMALU KONČÍ

          

     AHOJ DĚTI A RODIČOVÉ, jsem permoníček naší školky a jmenuji se SRDÍČKO. Bydlím ve školce už od pradávna a každý den jsem rád poslouchal a pozoroval to vaše povídání, zpívání, hraní i učení se, ale teď.....všude ticho a prázdno. Dnes jste všichni doma ve svých bytečcích, musíte na sebe dávat pozor, mýt si pořádně ruce a venku nosit na obličeji roušky. Chválím vás, jak jste stateční a šikovní. Moc mi i paním učitelkám chybíte a vím, že to ještě chvíli potrvá, než se vrátíte zpátky do školky.Dostal jsem ale skvělý nápad. Budeme společně hrát SRDÍČKOVOU HRU, kterou jsem já, filuta, vymyslel. "HRÁT SI BUDEM KAŽDÝ DEN, DOMA SI TO UŽIJEM"   Takže kdo chce, hurá na to.  Protože už se většina z vás vrátila do mateřské školy a vám všem se povedlo mě rozveselit, tak Srdíčková hra pomalu končí. Děkuji vám všem za plnění úkolů a posílání foteček a ve čtvrtek 4. 6. se na vás ve školce těším. 

                            " Hráli jsme si každý den i ve školce si to zas užijem."    

                                                                                     Váš permoník SRDÍČKO

PS: Srdíčkové úkoly na každý den najdete v proběhlých akcích u jednotlivých tříd, kde po rozkliknutí názvu  úkolu najdete v dolní části obrazovky soubory ke stažení. Úkoly si můžete plnit i zpětně, vkládat si je doma do vyrobených srdíčkových desek, které od pondělí 1. 6. 2020 můžete přinést do mateřské školy, kde si onich budeme povídat a prohlížet si je.