Tablo našich malých absolventů mateřské školy 2020 je vystaveno v Jihoslovanské ulici č.p. 149, Trutnov v kavárně "LESA" (kousek od Krakonošova náměstí, vedle Městské knihovny).

Aktualizace zveřejněna dne: 20. 7. 2020

Prázdninový provoz MŠ Trutnov probíhá od 6.30 hodin do 16. 30 hodin. Děti spojeny na dvou třídách, včetně přihlášených dětí z MŠ Úpská. Do školky nebude přijato dítě s rýmou, kašlem, průjmem, teplotou, včetně dítěte s příznaky probíhajícího akutního onemocnění.

Nejpozději v pátek 24. 7. 2020 odneste všechny osobní věci dětí, včetně bot a oblečení z šaten (v průběhu uzavření mateřské školy bude probíhat celková dezinfekce a úklid všech prostor, botníků, šaten i hraček).

Děkujeme Kolektiv MŠ Srdíčko

MŠ SRDÍČKO UZAVŘENA OD 27.7. DO 31. 8. 2020