MATEŘSKÁ ŠKOLA TRUTNOV - ODLOUČENÉ PRACOVIŠTĚ MŠ SRDÍČKO HORSKÁ 282 JE Z DŮVODU PROBÍHAJÍCÍCH CELOSTÁTNÍCH OPATŘENÍ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA.

INFORMACE PRO RODIČE – OPATŘENÍ S OHLEDEM NA ŠÍŘENÍ ONEMOCNĚNÍ COVID-19

V souladu s opatřením č. 4 Města Trutnov bude od úterý 17. 3. částečně uzavřena Mateřská škola, Trutnov. V provozu budou pouze pracoviště MŠ Gorkého a MŠ Novodvorská, a to jen pro děti ve věku od 3 do 6 let zaměstnanců vyjmenovaných ve vládním usnesení.

Jedná se o tyto profese:

bezpečnostní sbory,

obecní policie,

poskytovatelé zdravotních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví,

příslušníci ozbrojených sil,

zaměstnanci určené školy.

Rodiče s výše uvedenou profesí napíši v pondělí 16. 3. do 20:00 hodin na adresu: reditelstvi@mstrutnov.cz tyto informace:

Jméno a příjmení dítěte

Profesi rodiče

Do jaké MŠ dochází

Zda od úterý 17. 3. nastoupí do MŠ Novodvorská či MŠ Gorkého

Tím budete mít od úterý 17. 3. zajištěno pro své dítě místo v jedné z těchto MŠ. Na obou pracovištích je provozní doba od 6:30 do 16:30.

Ostatní rodiče si mohou vyzvednout pro svého zaměstnavatele Žádost o ošetřovné v kanceláři vedoucích pracovišť na příslušné MŠ, kam jejich dítě dochází, a to dnes do konce provozní doby MŠ a v úterý 17. 3. od 8:00 do 12:00 hodin. V následujících dnech bude žádost o ošetřovné ke stažení na hlavních webových stránkách Mateřské školy Trutnov, v sekci pro rodiče.

Bc. Vladimíra Priputenová

Ředitelka Mateřské školy, Trutnov