Myšičky

CHARAKTERISTIKA 2. TŘÍDY – MYŠIČKY

Třídu Myšiček navštěvuje 12 dětí ve věkovém rozpětí 2,5 - 4,11 let. Myšičky je třída nejmenších dětí. Půl třída s jednou učitelkou a chůvou. Ve třídě máme zapsaných 12 dětí. Do Myšiček dochází 8 chlapců a 4 dívky.

Třídní vzdělávací program vychází ze školního programu „Krakonošovo království“. Nejmenší dětí se seznamují s prací v centrech aktivit. U nejmenších dětí postupujeme pomalu. Třída Myšiček se nachází v mezipatře budovy, je propojená s umyvárnou s WC. Na hernu navazuje ložnice.

Nejmenší děti se budou zapojovat do akcí školy - divadel a výletů v druhé polovině školního roku, až se adaptují na prostředí a kolektiv. V květnu s nejmladšími dětmi absolvujeme plavecký výcvik.

Srdíčko

Horská 282, Trutnov 2