Mámo, táto, udělej si chvíli čas......

Akce pro předškoláky a jejich rodiče, kde se seznámí s ve školce aplikovanou metodou Elkonin, která rozvíjí fonologické schopnosti u dětí a napomáhá k lepšímu zvládnutí čtení ve škole. Rodiče mají možnost si ve dnech od 28. 11. do 30.11. (v časech: vždy ráno od 6.30 do 7.45 hodin, v poledne od 12.00 do 12.45 hodin, odpoledne od 14.30 do 16.30 hodin) se svými předškoláky projít připravenou trasu na schodišti, které vede od brány do šatny třídy Motýlků. Trvání společné aktivity cca 10 - 20 minut. START aktivity na schodech u brány Motýlků, CÍL u dřevěné směrovky do Motýlků naproti ředitelně. V Krajině slov a hlásek na vás čeká MISTR SLABIKA, MISTR DÉLKA, BACIL OMYL A VÍLY HLÁSULKY, na trase si připomenete pravidla krajiny a po splnění úkolů vás čeká v cíli malá odměna. Řiďte se podle instruktážních cedulí na trase a vaše děti vás stezkou provedou. Děkujeme, že se společně snažíme zkvalitňovat vzdělávání našich dětí.